PRONÁJMY OBECNÍHO DOMU 2021 ZASTAVENY !! Svoz odpadu v roce 2021 v SUDÉ TÝDNY. •
  Vítá Vás obec Boháňka, Skála, Chloumek, Votuz, Maňovice Dnes má svátek Vojtěch   
 
 
Úřední deska
     
 
Obecní rozhlas
     
 
Archiv dokumentů
     
 
Elektronická podatelna
     
 
Základní informace
     
 
Zastupitelé OÚ
     
 
Informace
     
 
Územní plán
     
 
Czech POINT
     
 
Úvod
 

Elektronická podatelna


Emailová adresa elektronické podatelny: podatelna@bohanka.cz


Provozní doba podatelny:
Úterý: 18:00 – 20:00

E-podatelna umožňuje elektronické podání datových zpráv, včetně podání zpráv podepsaných zaručeným elektronickým podpisem odesilatele (§ 3 NV č. 495/2004 Sb., kterým se provádí zákon č. 227/2000 Sb., o elektronickém podpisu a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů).

Technické parametry datových zpráv:
Datové zprávy jsou přijímány ve formátech: doc, xls, html, htm, pdf, jpg, rtf, txt. Maximální velikost zprávy, včetně připojených dokumentů je 2 MB.

Potvrzování podání:
Úřad zasílá zprávu o doručení nejpozději v provozním dnu podatelny, který bezprostředně následuje po dni doručení na elektronickou adresu, ze které byla zpráva odeslána.

Dotazy k provozu elektronické podatelny:
Vaše dotazy týkající se provozu elektronické podatelny zasílejte na elektronickou adresu ou@bohanka.cz, případně na poštovní adresu úřadu.

Datové zprávy je rovněž možno předávat na technických nosičích osobně nebo poštou. Osobní předání je možné v úředních hodinách podatelny (uvedeny výše). Adresa pro osobní a poštovní přijímání elektronických podání na technických nosičích:

Obecní úřad Boháňka
Boháňka 27
508 01 HořiceNa případný chybný formát, nebo škodlivý software přijaté datové zprávy bude odesilatel upozorněn místo potvrzení podání. Zpráva nebude pravděpodobně zpracována.