Svoz nebezpečného odpadu 6.6. *** VO kontejner na nábytek 19-22.6 • Prodej piva pivovar Beránek - Sobota od 13.hod. u obchodu v Boháňce. Kvalitní nefiltrovaná a spodně kvašená piva za snížené ceny. •
  Vítá Vás obec Boháňka, Skála, Chloumek, Votuz, Maňovice Dnes má svátek Tamara   
 
 
Ostatní
     
 
Letní kino
     
 
Úvod
 

Program letního kina


Program ke stažení zde.



Pátek
28.06.2019

21.30

Hotel Transylvánia 3
S naší oblíbenou rodinkou strašidel se tentokrát vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.
Délka min.




Sobota
29.06.2019

21.30

Bohemian Rapshody
Životopisný -hudební film Velká Británie / USA 2018, 135 min. CZ dabing. Nevhodné pro děti do 12 let. Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.
Délka min.




Středa
03.07.2019

21.30

Jurský svět: Zánik říše
Akční dobrodružný film USA / Španělsko 2018, 130 min. CZ dabing. Nevhodné pro děti do 12 let Pokračování jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob. Dinosauři z Jurského světa jsou v ohrožení a Chris Pratt spolu s Bryce Dallas Howard se vydávají na jejich záchranu. Vítejte ve světě filmu Jurský svět: Zánik říše.
Délka min.




Pátek
05.07.2019

21.30

Jak vycvičit draka 3
Animovaný dobrodružný film USA 2018, 104 min. CZ dabing. Mladý Viking Škyťák a drak Bezzubka se vracejí v pokračování úspěšné dobrodružné animované série Jak vycvičit draka. Společně budou hledat Skrytý svět, jedinou naději na záchranu lidskodračího společenství.
Délka min.




Sobota
06.07.2019

21.30

Ženy v běhu
Komedie ČR 2018, 93 min Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít. Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Svérázná maminka Věra proto musí napnout všechny síly, aby rodinnou štafetu přivedla přes řadu překážek a komediálních komplikací na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah…
Délka min.




Středa
10.07.2019

21.30

Dedpool 2
Akční komedie USA 2018, 119 min. CZ dabing. Nepřístupné pro děti do 15 let Když Wade Wilson neboli Deadpool v roce 2016 do kin vtrhnul jako nejužvaněnější a nejvtipnější superhrdina všech dob, brutálně zamával nejen se svými protivníky, ale i s žebříčky nejnavštěvovanějších komiksových filmů. A nyní se vrací, aby s pomocí svých schopností opět zachraňoval celý svět. Třeba před děsivě nebezpečným lepkem v potravinách.
Délka min.




Pátek
12.07.2019

21.30

Úžasňákovi 2
Animovaný akční dobrodružný Ve filmu Úžasňákovi 2 se vrací oblíbená rodina superhrdinů. Avšak tentokrát je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Pro všechny je to těžká změna, a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak rodina a Mražoun musí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly – což se lehko řekne a těžko udělá, i když jsou všichni doslova úžasní.
Délka min.




Sobota
13.07.2019

21.30

Mamma Mia! Here We Go Again
Muzikál USA 2018, 114 min. CZ dabing Mamma Mia! Největší letní filmová pohoda se vrací. A s ní i nakažlivě lenošivá nálada pohádkového ostrova Kalokairi, nesmrtelná ABBA a herci, kteří si s chutí zopakovali velkolepý řecký mejdan.
Délka min.




Středa
17.07.2019

21.30

Co jsme komu zase udělali
Komedie Francie 2019, 98 min. CZ dabing. Nevhodné pro děti do 12 let Claude a Marie Verneuilovi, milovníci staré dobré Francie a tudíž i správní maloměšťáci, se tak trochu s těžkým srdcem smířili s tím, že se jejich dcery provdaly za muže rozličných původů a podařilo se jim překonat všechny jejich zakořeněné předsudky. Ale nyní čelí nové hrozící krizi. Jejich čtyři švagrové Rachid, David, Chao a Charles jsou odhodláni z mnoha různých důvodů opustit Francii. Ale jak k tomu přijdou právě Cloude a Marie Verneuilovi? Jejich obavy, že se z jejich blízkosti rozeběhnou po celém světě dcery i vnoučata, je vede k vymýšlení nejrůznějších důvodů jak je ve Francii všechny udržet. A to nejlépe tak, že jim dokáží, že je Francie tou nejúžasnější zemí na světě. A to i přesto, že na ni oba do této chvíle svorně s velkou chutí nadávali.
Délka min.




Pátek
19.07.2019

21.30

Příšerky z vesmíru
Animovaná komedie Německo/ Lucembursko/ Dánsko 85 min. CZ dabing Planetu Zemi čeká invaze animované kosmické legrace. Pokud jste si mysleli, že ve vesmíru je život, měli jste samozřejmě pravdu. Na dohled modré planety krouží obrovský mezihvězdný křižník plný mimozemšťanů všemožných tvarů, velikostí a se zcela nahodilým počtem očí, uší nebo rukou. Tři ufonští kamarádi si na něm naladí vysílání teleshoppingu a okamžitě se zamilují do speciální, bezkonkurenčně nejlepší masážní matrace za tu nejlepší cenu. Je báječná a musejí ji mít. Rozhodnou se, že si ji pořídí a potají se k nám vydají v létajícím talíři. Jsou to ale ťulpasové, dělají blbosti a místo hladkého přistání ztroskotají.
Délka min.




Sobota
20.07.2019

21.30

Po čem muži touží
Česká komedie 2018, 95 min Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu. Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová, Anna Polívková). Mají to ženy opravdu snazší ??
Délka min.




Středa
24.07.2019

21.30

Alita Bojový anděl
Akční sci-Fi USA/ Kanada 2018, 122 min. CZ dabing. Nevhodné pro děti do 12 let. Svět vzdálené budoucnosti není ideálním místem k životu, přesto v něm žijí lidé, kteří nezištně pomáhají jiným. Tak třeba kyberdoktor Ido (Christoph Waltz) prolézá skládky, aby našel funkční součástky, které může implantovat lidem, co o část těla přišli. Takhle objeví Alitu (Rosa Salazar), poničeného kyborga se srdcem a duší dospívající dívky, a vrátí jí život. Po probuzení Alita vůbec nic neví. Nepamatuje si svou minulost, nepoznává svět kolem sebe, ale okamžitě nasává nepřeberné množství nových informací. Z obyčejné kyberholky se stane bojový anděl.
Délka min.




Pátek
26.07.2019

21.30

Raubíř Ralf a internet
Animovaná komedie USA 2018, 113 min. CZ dabing. Ve filmu Raubíř Ralf a internet opouštíme Litwakovu videohernu a vydáváme se do rozsáhlých, nezmapovaných a vzrušujících vod internetu, na kterých udělá Ralfovo raubířství pořádné vlny. Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá poruchová kamarádka Vanilopka von Šmak musí podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry. Cestou se Ralf s Vanilopkou setkávají s webovými občany neboli Webčany, mezi které patří například internetový podnikatel zvaný Yesss, který je hlavním algoritmem a duší trendové stránky „BuzzzTube“.
Délka min.




Sobota
27.07.2019

21.30

Lovení
Česká romantická komedie 2019, 106 min.Nevhodné pro děti do 12 let. Romantická komedie o tom, že lásky je někdy málo a někdy zase moc. Jak ale poznat toho pravého? Eliška má svatbu, čeká na svůj velký dívčí moment, ale rajské veliké „ano“ nakonec nezazní. Ženich totiž v rozhodující chvíli vezme roha a přímo od oltáře uteče. Romantické LOVEní plné lásky skončilo průšvihem. Zdrcená nevěsta má naštěstí kamarádku, která přesně ví, co dělat. Její recept je jasný, Eliška potřebuje novou známost a především přísun sexu. Ideálně v opačném pořadí. Proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Začíná LOVEní, odhodlaný a mnohdy zábavný lov na lásku. Láska ovšem nejsou její jediné starosti. Eliška se taky musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem. Podivínem, který na střeše chová včely a který ji u sebe doma za žádnou cenu nechce.
Délka min.




Středa
31.07.2019

21.30

Venom
Akční Sci-Fi USA 2018, 112 min. CZ dabing. Nevhodné pro děti do 12 let. Na filmová plátna přichází jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marvel. Novinář Eddie Brock (Tom Hardy) se stává hostitelem mimozemského symbionta Venoma.
Délka min.




Pátek
02.08.2019

21.00

Kryštůfek Robin
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy. USA, 2018, 104 min. Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek
Délka min.




Sobota
03.08.2019

21.00

TERORISTKA
Komedie / Drama / Česko / Slovensko / 2019 / 95 min / Nevhodné pro děti do 12 let. Hlavní hrdinkou černé komedie Teroristka je Marie (Iva Janžurová), učitelka na penzi, která si jednou řekne, že už si nechce připadat jako kráva. Když jí proti arogantnímu strůjci lokálního zla (Martin Hofmann) nepomůže ani starostka (Tatiana Vilhelmová), sežene si zbraň a rozhodne se udělat to, co většinu z nás občas napadne, ale hned tu myšlenku rozumně zapudíme.
Délka min.




Středa
07.08.2019

21.00

Captain Marvel
Akční / Dobrodružný / USA / 2019 / 128 min / Nevhodné pro děti do 12 let. Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Denversové, ze které se stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi dostihne válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Denversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.
Délka min.




Pátek
09.08.2019

21.00

Spider-Man: Paralelní světy
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi. USA, 2018, 117 min. Phil Lord a Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street, spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina.
Délka min.




Sobota
10.08.2019

21.00

Bohemian Rhapsody
Životopisný / Drama / Hudební. Velká Británie / USA, 2018, 134 min Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. V původním znění - CZ titulky (změna programu vyhrazena)
Délka min.




Středa
14.08.2019

21.00

Všechno nejhorší
Horor / Komedie / USA / 2019 / 100 min / CZ dabing / Nevhodné pro děti do 12 let. Může být něco horšího než opakovaně prožívaný narozeninový den, na jehož konci vás někdo zabije? Může! Třeba to, že tuhle noční můru porazíte, pak nějaký čas spokojeně žijete a najednou bum, ona se vrátí. Hororoví lahůdkáři z Blumhouse natočili pokračování hororového hitu.
Délka min.




Pátek
16.08.2019

21.00

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru :-)
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný. Francie, 2018, 82 min Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix. Uvědomí si, jaká by byla katastrofa, kdyby návod na magickou směs zapomněl. S pomocí svých věrných přátel, Asterixe a Obelixe, se vydává hledat vhodného talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství lektvaru mohl předat. To ovšem vyvolá zájem těch nejmazanějších a nejhanebněji smýšlejících druidů.
Délka min.




Sobota
17.08.2019

19.00

DIVADLO - HODINA DUCHŮ
Vstupné v předprodeji do 10.8. 2019 - 210kč. Na místě 260Kč. Tato komedie si pohrává s myšlenkou, co duchové vlastně dělají. Děj nás zavede do okamžiku půlnoci, kdy se otevírá možnost pro duchy odejít a splynout s velkým Já. Ale nebude to tak jednoduché. I zde probíhá administrativa a úředník musí prověřit, zda duch je dostatečně uvědomělý. Zjistíme, že i v nebi se honí kariéra. Duchové to nebudou mít úplně jednoduché, protože se celou komedií proplétá postava zloducha, který se baví tím, že neustále všem provádí naschvály. Navzdory tomu všemu nás čeká happy end a také nejedno překvapení, jak jsou světy duchů, duší a lidí propojeny. Vstupné v předprodeji do 10.8. 2019 - 210kč. Na místě 260Kč. Předprodej: Nová vinotéka-Husova ul. Hořice, Infocentrum Mateřídouška Miletín - v průchodu, CK Lunatour-Nádražní ul. (u terminálu) Obec Boháňka v úřední hodiny.
Délka min.




Středa
21.08.2019

21.00

Mission: Impossible - Fallout
Akční / Thriller / USA / 2018 / 147 min / Nevhodné pro děti do 12 let Tom Cruise se vrací jako agent Ethan Hunt, muž na tu nejšpinavější práci, v akčním thrilleru Mission: Impossible – Fallout.
Délka min.




Pátek
23.08.2019

21.00

Dumbo
Rodinný / Fantasy. USA, 2019, 112 min Hvězdně obsazený rodinný film. Majitel cirkusu Max Medici (Danny DeVito) pověřuje bývalou hvězdu Holta Farriera (Colin Farrell) a jeho děti Milly (Nico Parker) a Joe (Finley Hobbins), aby se starali o novorozeného slona, jehož nadměrné uši jsou k smíchu publiku ve slávě upadajícím cirkuse. Ale poté, co se zjistí, že Dumbo není obyčejný slon, cirkus zažívá neuvěřitelný a hvězdný návrat..
Délka min.




Sobota
24.08.2019

21.00

Láska na druhý pohled
Komedie / Francie / Belgie / 2019 / 117 min / CZ titulky / Nevhodné pro děti do 12 let Raphaelovi připadá jeho život naprosto dokonalý. Je slavným spisovatelem, čtenáři jej obdivují, milující a krásná žena ho podporuje. A to až do jednoho večera, kdy to v jejich vztahu trochu zaskřípe. Druhý den ráno se Raphael probudí do úplně jiného, alternativního světa, ve kterém musí znovu a od začátku bojovat o svou životní lásku
Délka min.




Středa
28.08.2019

21.00

Kouzelný park
Animovaný / Dobrodružný / USA / 2019 / 85 min / CZ Dabing Velešikovná holka June postavila ten nejbáječnější zábavní park na světě. Ve své fantazii. Jenže co když takový ráj atrakcí skutečně existuje? Kouzelný park je animák plný adrenalinu, jenž otevírá brány dětem, které se nebojí snít.
Délka min.




Pátek
30.08.2019

21.00

Mia a bílý lev
Rodinný / Dobrodružný. Francie / Německo / Jihoafrická republika, 2018, 98 min. Překrásný příběh zasazený do kouzelné Africké přírody o přátelství dívky a krále zvířat. Jedenáctiletá dívka Mia se s rodinou přestěhuje na farmu v jižní Africe. Dostane malého lvíčka, mládě vzácného bílého lva, Charlieho. Z mláděte ale vyroste skutečný úžasný silný lev. A Mia zjistí, že rodinné farmě se zase tak dobře nedaří. Zde začíná dobrodružný příběh, který zaujme každého z Vás. Přátelství totiž není jenom slovo, ale závazek a opravdové dobrodružství.
Délka min.




Sobota
31.08.2019

21.00

Ženy v běhu
Pro obrovský úspěch zařazujeme kasovní trhák letošního léta. Na "Ženy v běhu", film, který pobaví, se každý z nás podívá klidně dvakrát. Uběhnout maraton? Není problém. Stačí jen začít. Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Svérázná maminka Věra proto musí napnout všechny síly, aby rodinnou štafetu přivedla přes řadu překážek a komediálních komplikací na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah. Veleúspěšná komedie. Česko, 2019, 93 min
Délka min.




Neděle
01.09.2019

00.00

PODĚKOVÁNÍ ZA PŘÍZEŇ A PODPORU
Děkujeme všem divákům a obchodním partnerům za přízeň a podporu našeho kina, které pro Vás s láskou a tak trochu i z nostalgie provozujeme již více jak 50let. Těšíme se na Vaši přízeň a setkání v další sezóně 2020 Dobrovolníci a přátelé LK Boháňka/ Skála a Obec Boháňka.
Délka min.





Program ke stažení zde.


Odkazy pro vložení:

<a href='http://www.bohanka.org/kino.php?co=0' alt='Kino Boháňka'><img border='0' src='http://www.bohanka.org/kino.gif'></a>


<a href='http://www.bohanka.org/kino.php?co=0' alt='Kino Boháňka'><img border='0' src='http://www.bohanka.org/kino1.gif'></a>


Sponzoři