POZOR ODSTÁVKA VODY BOHÁŇKA !! Pátek dne 18.května od 8.hod. nepoteče v obci BOHÁŇKA voda. •
  Vítá Vás obec Boháňka, Skála, Chloumek, Votuz, Maňovice Dnes má svátek Vilém   
 
 
Ostatní
     
 
Letní kino
     
 
Úvod
 

Program letního kina


Program ke stažení zde.Pátek
30.06.2017

20:00

MANŽELSTVÍ V KOSTCE (Divadlo Komediograf)
Manželství v kostce je nová komedie Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen, který netrvá jen sto let a který se netýká jen dvou jedinců. Týká se všech a prožíváme ho znovu a znovu. Emil a Marcela ho dávají jen poněkud extrémněji. Kolikrát se vlastně toho druhého pokusili zavraždit? A jak je možné, že ten druhý partner ještě vůbec žije? A jak to, že jsou pořád spolu a nepukla jim hlava? Manželství v kostce je skvělou příležitostí pro komediální talent dvou skvělých herců Zuzany Kronerové a Oldřicha Navrátila. Oba hrají dvacetileté, když se seznámili na břehu Berounky i sto dvacetileté, když přemýšlejí na lavičce v Beskydech, proč se jim vlastně nepovedlo zakroutit tomu druhému krkem. Přijďte se podívat, jak proběhl jejich vztah, zcela jistě v něm objevíte vlastní zážitky a zkušenosti. Ty vtipné i ty supertemné. Režie: Luboš Balák
Pro prvních 250 prodaných vstupenek garantováno místo do 1. až 10. řady.
Předprodej končí 25.6.2017
DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ / 90 MIN bez přestávky
Vstupné v předprodeji Kč 250,-, na místě 330,-.
Délka min.
Sobota
01.07.2017

21:30

POHÁDKY TISÍCE A JEDNÉ NOCI
Klasik domácího trikového filmu Karel Zeman se od 70. let začal vracet k čistě animované tvorbě. Jako inspirace mu posloužily arabské pohádky o námořníku Sindbádovi. Původně samostatné krátké snímky (celkem jich bylo sedm) později sestavil do celovečerního tvaru, aniž by potlačil epizodický charakter. Líčí, jak se hlavní hrdina ocitl v zemi obrů, jak zmáhal nástrahy magnetové hory či mořského sultána, nechybí ani létající koberec.
Režie: Karel Zeman
ANIMOVANÝ / POHÁDKA / ČESKOSLOVENSKO / 1974 / 90MIN / ČESKY / Přístupno bez omezení
Vstupné 50,-
Délka min.
Sobota
08.07.2017

21:30

COŽ TAKHLE DÁT SI ŠPENÁT
Hrdiny komedie plné krkolomných absurdních zápletek, záměn, zmatků a rozuzlení jsou meloucháři Jarda Zemánek a Franta Liška, kterým nic není svaté. Sotva se dostanou z vězení, kde se ocitli kvůli nepodařené krádeži lihu, už jedou v další levotě. Oba výtečníky si totiž najme majitel kosmetického salónu v hotelu Imperial, spolčený s docentem Mlejnkem z výzkumného ústavu, kde právě vynalezli přístroj k regeneraci starých dojnic. Chce, aby získali přesnou kopii přístroje, která však má bohatým paničkám vracet ztracené mládí. Má to ale háček. Kdo chce léčebnou kůru podstoupit, nesmí v kritické době jíst špenát, který účinky přístroje znásobuje... Hrají: Vladimír Menšík, Jiří Sovák, Iva Janžurová, Michal Kocourek, Ondřej Hach, František Filipovský a další.
Režie: Václav Vorlíček
KOMEDIE / SCI-FI / ČESKOSLOVENSKO / 1977 / 86 MIN / ČESKY / Přístupno bez omezení
Vstupné 50,-
Délka min.
Sobota
15.07.2017

21:30

O PRINCEZNĚ JASNĚNCE a létajícím ševci
Pohádka o mladém ševcovském tovaryšovi Jírovi, který si vyrobil z jemné kůže křídla, s jejichž pomocí vysvobodil z věže královského hradu princeznu Jasněnku, kam ji zavřel její otec v marné snaze zabránit věštbě zlé čarodějnice, a posléze ji vymanil i z moci samotné čarodějnice a její dcery Černavy. Hrají: Jan Potměšil, Michaela Kuklová, Helena Růžičková a další.
Režie: Zdeněk Troška
POHÁDKA / ČESKOSLOVENSKO / 1987 / 87 MIN / ČESKY / Přístupno bez omezení.
Vstupné 50,-
Délka min.
Neděle
16.07.2017

18:00

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ (Loutkové divadlo louTKA - kaTKA)
Byl jeden král, a byl už starý a neměl než jednoho syna. Jednou toho syna k sobě povolal a řekl mu: „Můj milý synu! Víš dobře, že zralé ovoce opadává, aby udělalo místo jinému. Má hlava už taky dozrává a snad už brzy na ní slunce svítit nebude, ale prve než mě pochováš, přec bych ještě rád viděl svou budoucí dceru, tvou manželku. Ožeň se, synu můj!“…
LOUTKOVÁ POHÁDKA / 40 - 45 MIN
Vstupné 50,-
Délka min.
Sobota
22.07.2017

21:30

SESTŘIČKY
Druhá polovina 50. Let. Začínající zdravotní sestra Marie je z trestu přeložena z nemocnice do zdravotního střediska v pohraničí. Pod bdělým a nesmlouvavým dohledem starší zkušené kolegyně nabývá potřebné profesionální i životní zkušenosti. Hrají: Alena Mihulová, Jiřina Jirásková, Ondřej Vetchý, Oldřich Vízner a další.
Režie: Karel Kachyňa
KOMEDIE / DRAMA / ČESKOSLOVENSKO / 1983 / 85 MIN / ČESKY / Nevhodné pro děti do 12 let
Vstupné 50,-
Délka min.
Neděle
23.07.2017

20:00

VYSAVAČ (Studio DVA Divadlo)
Bohumil Klepl v jedinečné komediální ONE MAN SHOW o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na tuto romantickou komedii plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Patrik Hartl, autor hitu Hvězda s Evou Holubovou a režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, představuje výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v osvěžujícím milostném příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí.
Autor a režie: Patrik Hartl
Pro prvních 250 prodaných vstupenek garantováno místo do 1. až 10. řady.
Předprodej končí 16.7.2017
Vstupné v předprodeji Kč 280,-, na místě 350,-.
Délka min.
Sobota
29.07.2017

21:30

ROMING
Roming je komediálně laděná road movie o putování tří Romů ze severu Čech na Slovensko. Jura je moderní, racionálně uvažující mladý muž, který úspěšně studuje vysokou školu v Praze, kde má i svou přítelkyni. Když ho jeho otec, za kterým přijel na krátkou povinnou návštěvu, požádá, aby s ním odcestoval na Slovensko za nevěstou, kterou mu ještě jako chlapci domluvil se svým nejlepším přítelem, nemůže tomu Jura uvěřit… Zprvu absurdní žádost odmítá, ale rychle podlehne tatínkovu citovému vydírání. Společně s temperamentním a nezkrotným rodinným přítelem Stanem vyrážejí v otřískaném náklaďáčku na cestu napříč oběma republikami… Hrají: Bolek Polívka, Marián Labuda st., Oldřich Vlach, Vladimír Javorský a další.
Režie: Jiří Vejdělek
KOMEDIE / ROAD MOVIE / ČESKO / RUMUNSKO / SLOVENSKO / 2007 / 105 MIN / ČESKY / Přístupné bez omezení
Vstupné 50,-
Délka min.
Sobota
05.08.2017

18:00

E.T. MIMOZEMŠŤAN
Jedno z nejúspěšnějších filmových děl rodinného kina a žánru sci-fi. Nedaleko předměstí Los Angeles přistála kosmická loď mimozemšťanů. Podivné postavičky se rozešly sbírat vzorky do okolí a jen jedna z nich se dostala až na kraj lesa. Okouzlena světly velkoměsta zapomněla na své poslání. Proto se nedostala včas na palubu a uvízla na naší planetě. Úkryt nalezl mimozemšťan v kůlně nejbližšího domu a tady ho objevil desetiletý Elliot. Stali se z nich kamarádi, ale tomu malému, kterému děti začaly říkat E.T., se strašně stýská po domově a chce volat domu ... Hrají: Henry Thomas, Dee Wallace, Peter Coyote, Robert MacNaughton, Drew Barrymore a další.
Režie: Steven Spielberg
RODINNÝ / SCI-FI / DOBRODRUŽNÝ / USA / 1982 / 115 MIN / ČESKY / Nevhodné pro děti do 12 let
Vstupné 50,-
Délka min.
Sobota
12.08.2017

21:30

VELKÁ SÝROVÁ LOUPEŽ
Napínavé a humorné vyprávění o třech myšácích žijících v biografu. Jednoho dne se rozhodnou vydat do opravdového světa a podniknout riskantní, ale lákavou akci. Terčem jejich zájmu je obchod se sýrem, který se chystají vyloupit... Filmové plátno bylo svědkem nespočetného množství zločinů. Někdy se dokonce stalo, že samo k zločinu inspirovalo. Pravidelný pobyt v kinosále také zapůsobil na hlavu Velkého Tvrdého Marvina, v níž se zrodil kolosální, nepřekonatelný, vychytaný, jedinečný, výdělečný a v neposlední řadě nebezpečný plán na loupež století. Režie: Václav Bedřich
ANIMOVANÝ / POHÁDKA / ČESKOSLOVENSKO / ZÁPADNÍ NĚMECKO / 1986 / 52 MIN / ČESKY / Přístupné bez omezení
Vstupné 50,-
Délka min.
Sobota
19.08.2017

21:00

ROZPUŠTĚNÝ A VYPUŠTĚNÝ
Pražský policejní inspektor Trachta a jeho nezkušený praktikant Hlaváček pátrají po záhadně zmizelém továrníkovi Bierhanzlovi. Jeho továrna se zabývala výrobou vyhlášené masti pro růst vlasů. Pan továrník však náhle nečekaně zmizel zůstalo po něm jen pár osobních věcí. Při pátrání narážejí Trachta s Hlaváčkem na spoustu paradoxů. Podaří se jim zjistit, že většina mužů, kteří si svoji plešatost u pana továrníka léčili, po úspěchu také zmizela vždy ale poslali pohled, že s novými vlasy začínají nový život někde jinde. Pátrání vrcholí v tajuplném sanatoriu... Detektivní komedie, situovaná do počátku našeho století, vznikla podle divadelní hry Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka Vražda v salónním coupé. Hrají: Jiří Zahajský, Marek Brodský, Rudolf Hrušínský, Blažena Holišová, Josef Abrhám, Jaroslava Adamová, Petr Čepek, Zdeněk Svěrák a další.
Režie: Ladislav Smoljak
KOMEDIE / KRIMI / ČESKOSLOVENSKO / 1984 / 80 MIN / ČESKY / Nepřístupné pro děti do 15 let
Vstupné 50,-
Délka min.
Sobota
26.08.2017

20:30

SIGNÁL
Poklidnou idylu rázovité české vesničky rozčeří příchod dvou mladíků, kteří hledají nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Poté, co se místní obyvatelé dozvědí o velmi zajímavé odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát, se mezi nimi rozpoutá „bitva”, a to s použitím povolených i nepovolených prostředků. Současně se vkrádá mezi vesničany otázka, co jsou ti dva vlastně zač, a zda vůbec jsou s to naplnit jejich očekávání? Hrají: Vojtěch Dyk, Kryštof Hádek, Bolek Polívka, Karel Roden, Kateřina Winterová, Jiří Menzel, Eva Josefíková a další. Režie: Tomáš Řehořek
KOMEDIE / DRAMA / ČESKO / 2012 / 113 MIN / ČESKY / Nevhodné pro děti do 12 let
Vstupné 50,-
Délka min.
Neděle
27.08.2017

20:00

KDYŽ SE ZHASNE (Divadlo Do Houslí)
Vrací se k nám oblíbené a žádané divadlo Do Houslí s mrazivou komedií, která knock-outuje vaše bránice… Trevor a Nina jsou maželský pár z vyšší new-yorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální - vlastně je to hotové peklo na zemi, se kterým nelze jen tak skoncovat. Může za to předmanželská smlouva, jenž je drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému. Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční vánoční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou Imelda a Artur - poněkud výstřední manželé a jejich jediní skuteční kamarádi. Imelda je věštkyně s vlastním televizním pořadem a Artur učí historii a dějiny USA na vysoké škole. Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole, kde se bojuje zbraněmi nejtěžšího kalibru, a kde vítěz může být jen jeden... Hrají: Michaela Doleželová, Vendula Fialová, Marek Příkazký nebo Vojtěch Lipina a Roman Vencl. Scénář a režie: Michaela Doleželová a Roman Vencl
DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ / 90 MIN bez přestávky
Vstupné 180,-
Délka min.
Středa
30.08.2017

20:30

JAK SE BUDÍ PRINCEZNY
O Šípkové Růžence trošku jinak. Láska a statečnost prince Jaroslava z Půlnočního království pomohou zlomit kouzlo a probudit princeznu i Růžové království k novému životu. Hrají: Jiří Sovák, Milena Dvorská, Marie Horáková, Jan Hrušínský, Jan Kraus, Vladimír Menšík, František Filipovský, Stella Zázvorková a další. Režie: Václav Vorlíček
POHÁDKA / ČESKOSLOVENSKO / 1977 / 83 MIN / ČESKY / Přístupné bez omezení
Vstupné 50,-
Délka min.

Program ke stažení zde.


Odkazy pro vložení:

<a href='http://www.bohanka.org/kino.php?co=0' alt='Kino Boháňka'><img border='0' src='http://www.bohanka.org/kino.gif'></a>


<a href='http://www.bohanka.org/kino.php?co=0' alt='Kino Boháňka'><img border='0' src='http://www.bohanka.org/kino1.gif'></a>


Sponzoři