Od 1. června je nutno mít na popelnicích vylepené známky Pedersen !!! • Nová emailová adresa obce. E-mail: ou@bohanka.cz •
  Vítá Vás obec Boháňka, Skála, Chloumek, Votuz, Maňovice Dnes má svátek Leoš   
 
 
Ostatní
     
 
Letní kino
     
 
Úvod
 

Program letního kina


Program ke stažení zde.Pátek
29.06.2018

21.30

PRAČLOVĚK
PRAČLOVĚK je nová pravěká dobrodružná komedie od režiséra Nicka Parka a od tvůrců studia AARDMAN, kteří vytvořili WALLACE A GROMITA a OVEČKU SHAUN. Díky osobitému stylu Aardmanů vezme film diváky na neobvyklou cestu do vzrušujícího nového světa skrývajícího nezapomenutelnou skupinku jedinečných a humorných nových postav. Kdo vyhraje fotbalový zápas? Dokáže doba kamenná překonat dobu bronzovou? VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Sobota
30.06.2018

21.30

Já padouch 3
Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, který je mu k nerozeznání podobný. Až na ty vlasy. VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Sobota
07.07.2018

21.30

Vražda v Orient expresu
To, co začíná jako luxusní jízda vlakem z Istanbulu do Londýna, se rychle promění v jeden z nejnapínavějších a nejzáhadnějších detektivních příběhů, jaký byl kdy vyprávěn. Předloha Agathy Christie popisuje osudy třinácti pasažérů uvízlých v přepychovém vlaku Orient expresu kdesi ve sněhových závějích na Balkáně. V okamžiku, kdy ve vlaku dojde k záhadné vraždě amerického obchodníka, každý z nich se stává podezřelým. Ve vlaku naštěstí nechybí jeden neobyčejný Belgičan s velkým knírem a dokonale pracujícími šedými mozkovými buňkami Hercule Poirot. VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Čtvrtek
05.07.2018

21.30

Barry Seal: Nebeský gauner
Barry Seal se zoufale nudil, a tak se vrhnul po hlavě do dobrodružství, které bylo natolik šílené, že ho musel napsat sám život. Režisér úspěšného sci-fi Na hraně zítřka Doug Liman se znovu spojil s Tomem Cruisem a natočili příběh podle skutečné události, jenž je jedním slovem neskutečný. VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Pátek
06.07.2018

21.30

Maxinožka
Náctiletý outsider Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil záhadu svého dávno ztraceného tatínka, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Lesní muž! VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Sobota
07.07.2018

21.30

Co jsme komu udělali
Na životě je krásné, že se v něm nedá nic předem naplánovat. Například Verneuilovi si byli jistí tím, že se jejich čtyři nádherné inteligentní dcery provdají za výjimečné muže. A výsledek? Tím je kouzelná francouzská komedie. VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Středa
11.07.2018

21.30

Hastrman
Příběh jedné lásky, jedné vášně a jedné krajiny ve filmu Čestmíra Kopeckého a Ondřeje Havelky. Romantický a zároveň ironický příběh hastrmana alias barona de Caus (Karel Dobrý), jehož láska k venkovské dívce Katynce (Simona Zmrzlá) naplňuje netušeným štěstím i stravující vášní. VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Pátek
13.07.2018

21.30

Čertoviny
PO ČERTECH HEZKÁ POHÁDKA. VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Sobota
14.07.2018

21.30

Kingsman - Zlatý kruh
S tajnými agenty ještě tajnější organizace Kingsman jsme se rozloučili v poněkud rozpačité situaci. Sice na poslední chvíli zachránili svět s většinou jeho obyvatel, ale sami na tom nebyli zrovna nejlépe. A nyní čelí zbylí hrdinové nové výzvě. Jejich tajnou centrálu totiž zničil kdosi s pořádným arzenálem a celý svět se stává rukojmím dalšího šíleného padoucha. Jak jinak, že? VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Středa
18.07.2018

21.30

Cesta za králem Trolů
Že jsou trollové jen malé roztomilé bytůstky? Ani nápad! Král trollů je zlověstný a hrozivý obr z hor, který dříme ve své jeskyni a čeká na to, až se některá z princezen do svých osmnáctých narozenin nestihne provdat, aby ji mohl lapit a sníst. VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Pátek
20.07.2018

21.30

Fakjů pane učiteli 3
Samozvaný učitel Zeki Müller je zpět. Silnější než dříve, plný odhodlání a touhy dostat ze svých studentů v čele s Chantal to nejlepší, co v nich ještě zbývá. Ale už toho v nich moc na vyždímání není. Uspěje při záchraně školy a jejích chovanců? VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Sobota
21.07.2018

21.30

Coco
Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny. VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Středa
25.07.2018

21.30

Přání k mání
Teenager Albert je zoufale a naprosto jednostranně zamilovaný do sestry svého nejlepšího kamaráda Emana. Jenže Johana, jež si říká Žoán a touží studovat na francouzské Sorbonně, o něj vůbec nestojí. Alberta tedy čeká boj o srdce vysněné dívky, do toho musí čelit nečekané rozmíšce svých rodičů, kteří jsou kouzelníky v místním varieté, a pak se to stane: Za dobrý skutek si může říct jedno přání, které mu slíbí splnit kouzelný dědeček. VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Pátek
27.07.2018

21.30

Balerína
Film vypráví příběh Félicie, mladé osiřelé dívky, jejíž největší vášní je tanec. S pomocí svého nejlepšího přítele Victora se jí podaří uprchnout ze sirotčince a vydat se na dlouhou cestu do Paříže, kde na ni čeká mnoho nelehkých úkolů a zajímavých setkání. Balerína je zábavný a dojemný film o přátelství, sebedůvěře a rodinných poutech. VŠE V NOVÉM DIGITÁLNÍM OBRAZE A ZVUKU !
Délka min.
Sobota
28.07.2018

10.00

SETKÁNÍ RODÁKŮ A PŘÁTEL OBCE
TRADIČNÍ SETKÁNÍ RODÁKŮ A PŘÁTEL OBCÍ V tento termín bude lehce omezen provoz v areálu kina a okolí obecního domu. Připraven doprovodný kulturní program. Vyjížďky v kočáru, lávka a aqvazorbing na koupališti, poníci, vystoupení souboru Hořeňák a další aktivity.
Délka min.
Středa
01.08.2018

21.00

Zabiják a bodyguard
Akční / Komedie / USA / 2017 / 118 min / CZ dabing / Mládeži přístupno od 12 let
Délka min.
Pátek
03.08.2018

21.00

Tři bilboardy kousek za Ebingem
Drsnější a zábavnější než většina černých komedií. Mildred Haynesové (Frances McDormand) zavraždili dceru. A protože se vyšetřování už několik měsíců bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat. U vjezdu do města vylepí na tři billboardy velmi kontroverzní vzkazy adresované váženému šéfovi místní policie (Woody Harrelson). Tímto nezvyklým činem začíná bitva mezi Mildred a zástupci zákona. Když se do věci vloží ještě další policista (Sam Rockwell), nevyzrálý maminčin chlapeček se zálibou v násilí, souboj mezi místním policejním oddělením a osamělou, ukřivděnou a hlavně rozzuřenou bojovnicí se může rozjet na nejvyšší obrátky.
Délka min.

Program ke stažení zde.


Odkazy pro vložení:

<a href='http://www.bohanka.org/kino.php?co=0' alt='Kino Boháňka'><img border='0' src='http://www.bohanka.org/kino.gif'></a>


<a href='http://www.bohanka.org/kino.php?co=0' alt='Kino Boháňka'><img border='0' src='http://www.bohanka.org/kino1.gif'></a>


Sponzoři